Dobór i montaż kotłów w V-klasie!
Zapraszamy do nas.

 

 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ludzi otwartych, nastawionych na rozwój i chcących pracować w branży instalacyjnej. Obok konkurencyjnego wynagrodzenia, nasza firma oferuje atrakcyjne i pewne miejsce pracy.Ville Elite–I Nagroda Orły Polskiego Budownictwa, w grudniu 2015 zakończyliśmy montaż kompleksowych instalacji sanitarnych oraz infrastruktury zewnętrznej w kompleksie budynków jednorodzinnych w Bolechowicach.

 

 

Uroczystość otwarcia Centrum przebiegła w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Brali w niej udział pracownicy Firmy ,przyjaciele, rodzina, przedstawiciele handlowi producenci firm współpracujących oraz inwestorzy.

Po oficjalnym powitaniu gości nastąpiło odsłonięcie loga firmy na nowym budynku .Był szampan ,oryginalny tort oraz znakomite jedzenie .

Podczas uroczystości wręczono pracownikom specjalne dyplomy oraz nagrody. Właściciele podkreślali jak bardzo cenią swoich pracowników, z których niektórzy są związani z firmą od jej początków.

Po części oficjalnej nastąpiła wspólna zabawa-były konkursy turnieje sportowe z nagrodami

Właściciele Firmy dziekują wszystkim ,którzy pomagali w zorganizowaniu imprezy oraz wszystkim ,którzy przyczynili się do rozwoju firmy i powstaniu nowej siedziby .Dziękują firmom i instytucjom , z którymi mieli okazje współpracować oraz indywidualnym klientom za zaufanie.

Właściciele oraz pracownicy zapraszają na zakupy . Na klientów czeka profesjonalna i sympatyczna obsługa ,doradztwo gratis.Prócz systemów grzewczych (piece gazowe, węglowe, solary itp.) sklep oferuje także wyposażenie łazienkowe (ceramika, armatura, meble łazienkowe).

W związku z otwarciem Centrum na Klientów czekają wysokie rabaty.

TERMO-GAZ zaprasza także do funkcjonującego już od 10 LAT sklepu przy ul. Targowej 9 w Krzeszowicach.